66. Klidná řeka
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 36 cm, rámování: 52 x 50 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 17.04.2023 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč