Párové portréty
rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 34 cm, rámování: 41 x 26 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.04.2024 18:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč