67. Zasněžená chaloupka
Nesignováno , v původním zlaceném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 60 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 19:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč