68. Náměstí v Havlíčkově Brodu
vlevo dole číslováno 33/100, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 20 cm, výška: 12 cm, rámování: 38 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč