Pohled na katedrálu
Technika: olej na překližce
Šířka: 45 cm, výška: 50 cm, rámování: volná deska
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč