68. Portrét dámy z profilu
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 22 cm, rámování: 27 x 22 cm
Konec dražby: 16.02.2023 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč