68. Rhang - Vysoký dům
Signováno vpravo dole tužkou, značeno a datováno vlevo dole v tisku, číslováno vlevo dole 84, zaskleno a paspartováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: pasparta 37 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč