Chalupy

Rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 48,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: mírně pošk. 45 x 58 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč