7. Kyjovský - Cesta mezi domy
signováno vlevo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 59 cm, výška: 49 cm, rámování: 54,5 x 64 cm
Konec dražby: 11.04.2018 18:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč