Mořské útesy
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1951
Šířka: 53,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 78,5 x 67
Konec dražby: 09.04.2024 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč