Stromy
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 27 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 31,5 x 36,5
Konec dražby: 19.12.2023 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč