7. Děvečka
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1872
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 45 x 52 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.11.2022 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč