Květiny ve váze
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 70 x 83,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.06.2023 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč