Obléhání Torunu Švédy roku 1655

paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: mědirytina, datace: 1697
Šířka: 38 cm, výška: 29 cm, rámování: 54 x 61 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč