70. U pobřeží Doveru
název díla na reversu, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 35 cm, výška: 22 cm, rámování: 31 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 19:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč