72. Starý muž
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 57 cm, rámování: 41 x 28 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč