72. Vídeňský piják
fragment signatury vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: rám pošk 31 x 25 cm
Konec dražby: 08.03.2021 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč