73. Jezdec
cínová plastika na kamenném podstavi, signováno a datováno zespodu na plastice
Materiál: cín, datace: 1977
Výška: 12 cm, délka: 12 cm
Konec dražby: 10.12.2018 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč