73. Městečko v zimě
signováno vpravo dole, zaskleno, řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 31 x 35 cm
Konec dražby: 25.09.2018 19:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč