74. Benátky
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 68 cm, rámování: 100 x 87 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč