75. Cesta březovým hájem
Zarámovaná temperová malba na lepence
Technika: tempera
Šířka: 37 cm, výška: 53 cm, rámování: 58 x 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 19:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč