75. Osamělá borovice
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 31 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč