75. Přístav
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 91 cm, výška: 70 cm, rámování: 90 x 112 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč