75. Srub
Monogramováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1935
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 38 x 45 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč