75. Vyšívající žena
Rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 26 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 45 x 37 cm
Konec dražby: 20.07.2021 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč