Párové akvarely
signováno vpravo dole, vlevo dole německy názvy, zaskleno, rámováno, 2 kusy
Technika: akvarel
Šířka: 18 cm, výška: 19 cm, rámování: 30 x 28 xm
Konec dražby: 14.04.2024 18:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč