Osm
paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 23 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 41,5 x 37 jen v paspartě
Stav: poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč