77. Portrét muže
signováno a datováno vlrvo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 2003
Šířka: 30 cm, výška: 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč