Akt dívky
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 50 x 70 v paspartě
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč