Břízky u vody
Nesignováno, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 76 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč