78. Chlapec
nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 21 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 07.06.2021 19:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč