79. V horách
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 55 cm, rámování: 73 x 86 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč