8. Domky
volný list, signováno vpravo dole
Technika: tempera, materiál: papír
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:02 SELČ
Zbývá: 12d 9h 26m 57s
Vyvolávací cena: 500 Kč