Vstup do hradu

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 35

Konec dražby: 07.02.2024 20:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč