8. Zátiší

signatura nenalezena, nově paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 58 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 12:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč