8. Zátiší
signatura nenalezena, nově paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 58 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 12:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč