80. Sedící modelka
Nesignováno, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 56 cm, rámování: 65 x 42 cm
Konec dražby: 14.02.2023 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč