Dům
signováno vpravo dole, autorský popis na reverzu, pasartováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 20,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 43 x 30 v paspartě
Konec dražby: 24.08.2023 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč