81. Krajina
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 72 x 82 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč