81. Krajina s vodní plochou
nesignováno, malba nečištěna
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 29 x 37,5 cm
Konec dražby: 11.06.2018 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč