81. Pasák ovcí
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 15,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 25 x 21 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 14.02.2023 19:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč