81. Šeříky
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: ofset
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 33 x 43 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:53 SELČ
Dosažená cena: 1 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
1 Kč | 17.5.2021 22:12:37 |