82. Lišky
datováno a signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1972
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 38 x 50 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč