83. V dešti
zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 28 x 23 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč