V horách - XL Formát
signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně, datace: 1969
Šířka: 110 cm, výška: 73 cm, rámování: 92 x 128 cm
Konec dražby: 09.01.2024 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč