832. Akt ženy zezadu
signováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 83 x 62
Konec dražby: 10.02.2020 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč