84. Holandské mlýny
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tisk na kartonu, datace: 1991
Šířka: 39,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 32,5 x 43 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč