84. Na náměstí
zaskleno, rámováno
Technika: fotografie
Šířka: 24,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 32 x 37 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč