V Rohatýně
signatura, datace, název vpravo dole, rámováno
Technika: tempera, datace: 1917
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 60,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2023 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč