86. Dostaveníčko
signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 21 cm, výška: 20 cm, rámování: 34 x 31 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč